Výrobce krmiv

Farmář

Silážování / Konzervace

Zvířata

Antisalmonelová aditiva

Bacteria Control LF9 NC

Tekutý konzervant proti nežádoucím mikroorganizmům v krmivech

Leták

ke stažení

Popis

Výhody použití

Dávkování

Složení Tekutá směs kyseliny mravenčí, propionové, amonných a sodných solí v kombinaci s lipofilními sloučeninami Typické hodnoty Kyselina mravenčí 60,8% kyselina propionová 19,7% amoniak 5,7% sodík 3,1% MCFA 1% Druh zvířat Všechny druhy, do krmných směsí i krmných surovin Nutriční hodnota NE prasata 2,95 MJ/kg ME drůbež 3,71 MJ/kg
V důsledku synergického účinku organických kyselin posíleného lipofilními sloučeninami působí BIOFERM Bacteria Control LF9 NC proti širokému spektru různých mikrobů. Kombinace kyseliny mravenčí a propionové zajišťuje účinné snižování pH, a tím posiluje inhibiční aktivitu produktu. Přípravek BIOFERM Bacteria Control LF9 NC má silný antibakteriální účinek a je velmi účinný proti většině druhů salmonel v krmných směsích a krmných surovinách. Zajišťuje prevenci proti opětovné kontaminaci při výrobě krmiva ze surovin. Jedinečná kombinace solí zajišťuje nekorozivní vlastnosti výrobku a menší riziko pro uživatele, než představují samotné sodíkové soli. Přípravek je také účinný inhibitor plísní. Snadná manipulace (nekorozívní). Nemá ochrannou lhůtu.

Doporučené dávkování

Přípravek byl speciálně vyvinut pro ošetření krmiv a krmných surovin s vysokým obsahem tuku. Dávkování v krmných surovinách 5-20 kg na tunu a v krmných směsích 2-10 kg na tunu podle účelu aplikace (prevence nebo dekontaminace), rozsahu bakteriální kontaminace (salmonela) a skladovacích podmínek.

|     Poslední aktualizace: 17.2. 2019

Úvod

O nás

Partneři

Fotogalerie

Kontakty

Design Janota