Výrobce krmiv

Farmář

Silážování / Konzervace

Zvířata

Desinfekční přípravky

desinfekční vodorozpustné tablety s širokým baktericidním účinkem

Popis

Výhody použití

Dávkování

Vodorozpustné efervescentní tablety pro přesné a jednoduché dávkování. Volný využitelný chlór se rychle uvolní bez potřeby drcení tablet nebo míchání roztoku, který je během 30 minut připraven pro použití. Tablety CREDENCE vodu okyselují. Tím se zesiluje účinek chlóru, který má široké spektrum aktivity proti baktériím, virům a plísním. CREDENCE má unikátní „reservoárový“ účinek, který prodlužuje jeho aktivitu.
Vysoká účinnost Volný využitelný chlór je mírou celkového disociovaného a nedisociovaného chlóru, ale je to nedisociovaná část kyseliny chlorné (HOCl), která má biocidní účinnost. Čím je hodnota pH nižší, tím je podíl HOCl v roztoku vyšší. Tablety Credence snižují pH vody na rozpětí 5,5 – 6,5 což uvolňuje přes 90% HOCl v nedisociované formě ve srovnání s typickými chlornany, které jí mají obvykle méně než 10%.
Tablety CREDENCE 1000 se rozpustí během 8 minut bez míchání a roztok je připraven k použití za 30 minut. Tablety CREDENCE 1000 mají bílou barvu a půlící drážku, podél které je možné tabletu rozlomit, pokud se používá pouze poloviční množství vody. Doba použití: 3 roky od data výroby.

|     Poslední aktualizace: 17.2. 2019

Úvod

O nás

Partneři

Fotogalerie

Kontakty

Design Janota