Výrobce krmiv

Farmář

Silážování / Konzervace

Zvířata

sypké přípravky

HemoForte

Omezuje krvácivost, podporuje funkci plic

Leták

ke stažení

Popis

Krmný návod

Balení

Omezuje krvácivost podporováním pružnosti vlásečnic v plicích u sportovních koní v tréninku, při stresu a v průběhu závodů.

 

Bioflavonoidy

Bioflavonoidy, jako je citrus sinensis, jsou vitamínům podobné látky, mezi které patří sloučeniny jako např. hesperidin a rutin. Tyto látky nejsou produkovány v těle zvířat, a proto musí být nutričně dodány. Bioflavonoidy zvyšují pevnost vlásečnic a regulují jejich propustnost. Pomáhají vitamínu C udržovat kolagen – „cement“ mezi buňkami – ve zdravé kondici. Bioflavonoidy zvyšují účinek vitamínu C a pomáhají redukovat oxidaci. HemoForte Plus má posilující účine v kombinaci s HemoForte.

Vitamín K3

Tato forma vitamínu K se ukázala být nesmírně prospěšná k celkovému zdraví zvířat. Primární funkce vitamínu K spočívá ve srážlivosti krve. Tedy v situacích, kdy dochází k drobným rupturám, je nutné mít dostatečnou zásobu vitamínu K, aby bylo zastaveno krvácení. Další důvod, kdy je nutné doplňovat vitamín K, je výskyt antagonistů vitamínu K, např. v seně nebo na pastvině. Také plísně mohou do prostředí vylučovat antagonisty vitamínu K.

 

Vitamín C působí jako silný antioxidant a tak pomáhá chránit buňky před degradací. Ve spojení s bioflavonoidy udržuje pružnost vlásečnic.

Prvních 7 dní 20g v ranní a večerní krmné dávce (1 odměrka je 10g) Potom 10g v ranní a večerní krmné dávce. (1 odměrka je 10g)
Krabice - 8 x 1kg

|     Poslední aktualizace: 17.2. 2019

Úvod

O nás

Partneři

Fotogalerie

Kontakty

Design Janota