Výrobce krmiv

Farmář

Silážování / Konzervace

Zvířata

Vyvazovače mykotoxinů

Neutox®

Širokospektrální vyvazovač toxinů

s kontrolou plísní navíc

Leták

ke stažení

Popis

Výhody použití

Dávkování

Integrovaný systém eliminace mykotoxinů. Mykotoxiny se běžně vyskytují ve většině surovin a krmných směsí. Jsou produkovány velkým počtem různých druhů plísní a v přírodě se vyskytují v polární a nepolární formě. Je proto nemožné, aby jedna účinná látka byla schopna inaktivovat celou škálu mykotoxinů. Z tohoto důvodu Neutox obsahuje unikátní kombinaci vysoce účinných látek, které pomáhají překonat problémy související s plísňovými kontaminacemi v živočišné výrobě.
Neutox má čtyři aktivní složky se specifickými účinky pro každou z nich Alumino-hořečnaté silikáty vyvazují polární mykotoxiny. Purifikované buněčné stěny primárních kvasinek vyvazují nepolární mykotoxiny. Purifikované diatomické půdy podporují aktivitu minerálních silikátů se specifickým účinkem proti polárním i nepolárním mykotoxinům a zachovávají sypkost. Kyselina propionová v bezpečné formě jako prevence proti růstu plísní a následně další produkci toxinů . Neutox byl vyvinut jak pro řešení konkrétních problémových případů, tak i pro běžné použití, aby se předešlo zdravotním problémům vyplývajících z požití mykotoxinů a zůstala zachována užitkovost. Neutox nekontroluje pouze existující problém, ale jeho složky působí společně na odstranění tohoto problému a zvýšení užitkovosti zvířat. Mykotoxiny představují významný problém spojený s krmivem a surovinami, který ovlivňuje zdraví zvířat a jejich užitkovost. Neutox kontroluje a odstraňuje nepříznivé účinky všech významných typů mykotoxinů.
Neutox poskytuje integrovaný systém eliminace zdrojů mykotoxinů, zároveň potlačuje nepříznivé vlivy nových toxinů a pomáhá zvířatům překonat účinky mykotoxinů. Neutox by měl být základním faktorem pro udržení zdraví a užitkovosti zvířat. Dávkování: Nízká kontaminace 0,5 kg/t Vysoká kontaminace 1 – 2,5 kg/t Dojnice 20 – 50 g/ks a den Při vysokých hladinách kontaminace mykotoxiny může být dávkování navýšeno odpovídajícím způsobem. Neutox v souladu s WHO pokyny a evropskou legislativou neobsahuje dioxiny. Lze zkrmovat do konce výkrmu bez ochranné lhůty. Balení: 25 kg vícevrstvý pytel s ventilem

|     Poslední aktualizace: 17.2. 2019

Úvod

O nás

Partneři

Fotogalerie

Kontakty

Design Janota