Výrobce krmiv

Farmář

Silážování / Konzervace

Zvířata

BIOFERM CZ spol. s r.o.

BIOFERM CZ spol. s r.o. je obchodní společnost se sídlem v Brně, která byla založena v roce 1995. Hlavním předmětem naší aktivity je obchodní a poradenská činnost v oblasti výživy hospodářských zvířat a výroby krmných směsí. Jsme významným dodavatelem krmných surovin, doplňkových látek a premixů v České republice i v zahraničí. Našimi zákazníky jsou především výrobci premixů, průmyslových a statkových krmiv pro hospodářská zvířata.

BIOFERM CZ spol. s r.o. má zavedený systém řízení jakosti ISO 9001:2001 pro obchodní a poradenskou činnost v oblasti výroby krmiv a veterinárních přípravků a GMP B3 (2007): Trade, Collection and Storage & Transshipment pro obchod s krmnými surovinami, premixy, doplňkovými látkami a krmnými směsmi.

BIOFERM CZ spol. s r.o. zastupuje v České republice a na Slovensku řadu významných výrobců krmných surovin, aditiv a veterinárií. Mezi naše nejvýznamnější partnery patří Adifeed, BASF, Cerbios-Pharma, Cervus, Huvepharma, Eastman, FeedOil, Inform Nutrition, Intocast, Junkkari, KG Group, Kiotechagil, Phosphea, Perstorp, Novus, Phytobiotics, Polfeed, RHI Refractories, Reisenberger GmbH, Serigstad, Taminco, Yara, Zeocem.

 

Naším cílem je maximální spokojenost zákazníků a zároveň

snaha přinášet stále nové informace a produkty

špičkové kvality s ohledem na bezpečnost a čistotu

potravinového řetězce.

 

 

Rádi Vám v případě Vašeho zájmu poskytneme další informace.

|     Poslední aktualizace: 17.2. 2019

Úvod

O nás

Partneři

Fotogalerie

Kontakty

Design Janota