Search

BIOFERM CZ spol. s r.o.

BIOFERM CZ spol. s r.o. je obchodní společnost se sídlem v Brně, která byla založena v roce 1995. Hlavním předmětem naší aktivity je obchodní a poradenská činnost v oblasti výživy hospodářských zvířat, výroby krmných směsí a distribuce vereninárních léčivých přípravků. Jsme významným dodavatelem krmných surovin, doplňkových látek a premixů v České republice i v zahraničí. Našimi zákazníky jsou především výrobci premixů, průmyslových a statkových krmiv pro hospodářská zvířata. V roce 2018 jsme obnovili registraci na ÚSKVBL pro distribuci veterinárních léčiv, v rámci které dodáváme antikokcidické vakcíny HuveGuard. 

BIOFERM CZ spol. s r.o. má zavedený systém řízení jakosti GMP+ B3 Obchod, shromažďování a skladování & překládka pro obchod s krmnými surovinami, premixy, doplňkovými látkami a krmnými směsmi.

Bioferm-sidlo

BIOFERM CZ spol. s r.o. zastupuje v České republice a na Slovensku řadu významných výrobců krmných surovin, aditiv a veterinárií. Mezi naše nejvýznamnější partnery patří Adifeed, BASF, Cerbios-Pharma, Cervus, Huvepharma, Eastman, FeedOil, Inform Nutrition, Intocast, Junkkari, KG Group, Kiotechagil, Phosphea, Perstorp, Novus, Phytobiotics, Polfeed, RHI Refractories, Reisenberger GmbH, Serigstad, Taminco, Yara, Zeocem.

Naším cílem je maximální spokojenost zákazníků a zároveň snaha přinášet stále nové informace a produkty špičkové kvality s ohledem na bezpečnost a čistotu potravinového řetězce.

Rádi Vám v případě Vašeho zájmu poskytneme další informace.