Search

Doplňková krmiva

adiVigoSOL®PF

Tekuté doplňkové krmivo pro zmírnění teplotního stresu.

  • Utěsňuje a posiluje epitel vylučovacího ústrojí.
  • Stahuje a posiluje krevní cévy, zastavuje drobná krvácení do sliznice GIT.
  • Posiluje diurézu a čistí ledviny a močovody.
  • Inhibuje fermentační a hnilobný proces v trávicím traktu.

 

adiVigoSOL® PF je kombinací rostlinných extraktů účinných především pro zmírnění stresu vyvolaného změnami teplot (horko), které vedou k poruchám elektrolytické rovnováhy a vodní bilance organismu zvířat. Má podpůrný účinek při léčbě poruch gastrointestinálního traktu, odstraňuje účinky narušené absorpce, průjmů a dehydratace. Přípravek zajišťuje udržení homeostázy, která je v souladu s životními funkcemi a fyzikálně chemickými parametry organismu pro udržení vysoké užitkovosti zvířat.

adiVigoSOL® PF ÚČINNÉ SLOŽKY A ZPŮSOB ÚČINKU:

Taniny a flavonoidy zvyšují srážlivost krve, stahují a posilují krevní cévy a zastavují drobná krvácení do sliznice trávícího traktu. Utěsňují a posilují epitel vylučovacího ústrojí.
Saponiny, mastné kyseliny a esenciální oleje posilují diurézu a čistí ledviny a močovody od minerálně-organických zbytků včetně mikroorganismů.
Fytogenní složky (polyfenoly, taniny, flavonoidy a organické kyseliny) mají svíravý účinek na membrány sliznice, tlumí zánětlivé stavy, výpotky a otoky mukózy v trávicím traktu.
Absorbenty a fytoprotekční substance chrání střevní klky proti škodlivým účinkům toxinů a mikrobů infikujících alimentární trakt.
Speciálně vybrané minerální látky a rostlinné extrakty fungují jako inhibitory fermentačních a hnilobných procesů v trávicím traktu.
Přípravek urychluje návrat a nastolení elektrolytické rovnováhy a acido-bazické rovnováhy. To přispívá k zlepšení funkce vylučovacího ústrojí a trávicího traktu po infekci patogeny.